رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام كرد:

پذیره نویسی صندوق دارا دوم تا دو هفته آینده ادامه خواهد داشت

پذیره نویسی صندوق دارا دوم تا دو هفته آینده ادامه خواهد داشت

به گزارش كارت خوب رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: پذیره نویسی صندوق دارا دوم، از فردا آغاز و تا چهارشنبه دو هفته آینده، ادامه خواهد داشت.به گزارش کارت خوب به نقل از مهر، علیرضا صالح، رئیس سازمان خصوصی سازی درباب عرضه صندوق ETF، دارا دوم گفت: طبق اعلام دولت مقرر است، روز چهارشنبه (پنجم شهریور) عرضه صندوق پالایشی یکم با نماد پالایش شامل سهام «پالایشگاهای تهران، بندر عباس، تبریز و اصفهان»، ارائه شود.
وی در ادامه اظهار داشت: مردم می توانند از فردا بامداد تا چهارشنبه دو هفته آینده، بوسیله درگاه های بانک ها یا کارگزاری ها مبادرت به پذیره نویسی این صندوق کنند؛ ضمن اینکه برای خرید سهام صندوق پالایشی دارا دوم محدودیت سنی وجود ندارد و افراد با حداقل اطلاعات هویتی می توانند پذیره نویسی را انجام دهند.
رئیس سازمان خصوصی سازی اشاره کرد: هدف دولت این است که سرمایه های خرد مردم وارد بازار شود و به سمت تولید حرکت کند؛ البته این صندوق ها مقرر است با ۲۰ درصد تخفیف و بر طبق قیمت پایانی امروز نماد ۴ شرکت پالایشی پذیره نویسی شود. وی گفت: افرادی که کد بورسی دارند، می توانند بوسیله کارگزاری ها مبادرت به پذیره نویسی کنند و افرادی هم که کد بورسی ندارند، می توانند با استفادهاز کارت ملی به بانک ها مراجعه کنند.
رییس سازمان خصوصی سازی بیان کرد: افرادی که صندوق دارا یکم را به ارزش دو میلیون تومان خریداری کردند، این فرصت را دارند که صندوق دارا دوم را تا سقف پنج میلیون تومان پذیره نویسی کنند.


منبع:

1399/06/06
13:29:13
5.0 / 5
1637
تگهای خبر: بازار , بانك , بورس , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
کارت خوب

کارت ویزیت خوب