شروع فروش فوق العاده دو محصول سایپا

شروع فروش فوق العاده دو محصول سایپا

به گزارش کارت خوب، گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۴ امروز (سه شنبه) طرح فروش فوق العاده دو محصول خویش را برای متقاضیان عادی و مادران شروع کرده است؛ متقاضیان عادی که تا ساعت ۱۵ روز گذشته، نسبت به وکالتی کردن حساب و واریز وجه خودرو اقدام نموده اند، تا زمان تکمیل ظرفیت و متقاضیان طرح جوانی سه روز فرصت خواهند داشت تا درخواست خویش را ثبت کنند.


به گزارش کارت خوب به نقل از ایسنا، سایپا، طرح جدید فروش فوق العاده دو محصول شاهین و کوییک آر پلاس اتومات را از امروز (سه شنبه) شروع کرد.
این طرح برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران دارای دو فرزند و بیشتر (طرح پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت) اجرایی می شود و متقاضیان می توانند از ساعت ۱۴ با رفتن به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. متقاضیان عادی تا زمان تکمیل ظرفیت و متقاضیان طرح جوانی سه روز فرصت خواهند داشت تا درخواست خویش را ثبت کنند.
قابل ذکر است شرط تعریف حساب وکالتی که از مرحله قبلی فروش گروه سایپا (پیش فروش چهار محصول این شرکت که آخیراً اجرا شد)، اجرایی می شود.
طبق اطلاعیه ای گروه خودروسازی سایپا، متقاضیان عادی تنها در صورتی مجاز به ثبت درخواست خود هستند که تا ساعت ۱۵ روز گذشته (دوشنبه) نسبت به تعریف حساب وکالتی و واریز وجه خودرو متناسب با مبلغ اعلام شده، اقدام نموده باشند و حائز سایر شرایط همچون عدم پلاک انتظامی فعال، دارا بودن گواهینامه معتبر، حداقل سن ۱۸ سال، هر کد ملی یک خودرو که از گذشته اعمال می شده اند، هم باشند.
لازم به ذکر است که متقاضیان طرح جوانی نیازی به حساب وکالتی ندارند و این شرایط (جز تخصیص یک خودرو به هر کد ملی) هم برایشان اعمال نخواهد شد.
در شرایط ثبت نام "عدم خرید طی ۴۸ ماهه گذشته از ایران خودرو و سایپا" که برای برخی محصولات به ۱۸ ماه تقلیل یافته بود و برای برخی محصولات هم اعمال نمی شد، مجدد به شرایط و محدودیت های ثبت نام بازگشته است.


یادآوری می شود که جهت تعریف حساب وکالتی، مشتریان باید به شعب یکی از بانکهای تجارت، ملت، ملی، صادرات، اقتصاد نوین یا رفاه رجوع حضوری داشته باشند؛ در صورتیکه مشتریان حساب بانک تجارت یا حساب بانک ملی دارند، می توانند با رفتن به سایت بانک تجارت یا سایت بانک ملی به صورت آنلاین در این خصوص اقدام نمایند.
تاکید می شود که در حساب وکالتی، هیچگونه انتقال وجه در زمان پیش ثبت نام صورت نمی پذیرد و وجه خودرو در حساب مشتری تا زمان اعلام منتخبین، باقی می ماند.
منبع:

1401/11/04
14:54:40
5.0 / 5
215
تگهای خبر: اقتصاد , اینترنت , بانك , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
کارت خوب

کارت ویزیت خوب