از ابتدای سال جدید میلادی؛

هزینه عبور از کانال سوئز 10 تا 15 درصد بالا می رود

هزینه عبور از کانال سوئز 10 تا 15 درصد بالا می رود

کارت خوب: رییس اداره کانال سوئز، از افزایش 15 درصدی هزینه های ترانزیت برای انواع کشتی های عبوری از کانال سوئز در سال 2023 آگاهی داد.


به گزارش کارت خوب به نقل از مهر اسامه ربیعی، رییس اداره کانال سوئز، از افزایش ۱۵ درصدی هزینه های ترانزیت برای انواع کشتی های عبوری از کانال سوئز در سال ۲۰۲۳ آگاهی داد و این در حالیست که هزینه ترانزیت برای کشتی های فله خشک و کشتی های کروز ۱۰ درصد بیشتر می شود. سپهبد ربیعی در اطلاعیه ای بر تمایل برای اجرای یک استراتژی قیمت گذاری و بازاریابی متعادل و انعطاف پذیر تأیید کرد و گفت امکان ارائه خدمات ناوبری را برای عبور از کانال مطابق با سیاست مدلی فراهم می آورد که حفظ رهبری کانال را تضمین می نماید و آنرا به بهترین، سریع ترین و کوتاه ترین انتخاب برای مشتریان در مقایسه با سایر روش های رقیب تبدیل می کند.

وی درباب دلیلهای افزایش عوارض عبور کشتی های عبوری از کانال سوئز اشاره کرد: این تصمیم باتوجه به پیگیری مستمر تحولات تغییرات بازار در بخش حمل و نقل دریایی صورت می گیرد که بر ادامه آن نظارت دارد. سپهبد ربیعی اضافه کرد: تعیین هزینه کشتی های عبوری از کانال سوئز به عوامل مختلفی همچون میانگین قیمت انواع کشتی ها بستگی دارد و دراین زمینه به افزایش زیاد و متوالی باربری اشاره نمود. ربیعی ضرورت افزایش هزینه های ترانزیت کشتی ها را باتوجه به نرخ تورم جهانی بیش از ۸ درصدی فعلی که منجر به افزایش هزینه های بهره برداری و نگهداری و ارائه خدمات ناوبری در کانال می شود، اعلام نمود.


منبع:

1401/06/28
11:32:24
5.0 / 5
39
تگهای خبر: بازار , تورم , خدمات , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
کارت خوب

کارت ویزیت خوب