از صندوق توسعه ملی؛

۹۰۰ میلیارد تومان برای مبارزه با كرونا اختصاص یافت

۹۰۰ میلیارد تومان برای مبارزه با كرونا اختصاص یافت

به گزارش كارت خوب ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی بابت هزینه های مدیریت و مقابله با ویروس كرونا در نظر گرفته شد.به گزارش کارت خوب به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور، مهرماه سالجاری سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ ۱.۶۵۰ میلیارد تومان برای پرداخت هزینه های مربوط به مقابله با کرونا از صندوق توسعه ملی به وزارت بهداشت پرداخت کرد. برای بار دوم در ماه جاری، امروز ۳۰ مهر ماه، رئیس سازمان برنامه و بودجه در ابلاغ دیگری به وزارت بهداشت، دستور تخصیص مبلغ ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار مجدد از صندوق توسعه ملی بابت هزینه های مدیریت و مقابله با ویروس کرونا را صادر کرد.
این مبلغ بر مبنای دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه باید صرف «جبران کسری درآمد بیمارستان های درگیر کرونا و پرداخت کارانه های معوق (۷۰۰ میلیارد تومان)»، «تامین کیت آزمایشگاهی شناسایی موارد مثبت (۱۵۰ میلیارد تومان)»، و «تکمیل و تجهیز ملزومات شبکه بهداشت (۵۰ میلیارد تومان)»، شود.
گفتنی است، در ابلاغ مبلغ ۱۶۵۰ میلیارد تومان پیشین برای هزینه های مربوط به مقابله با کرونا هم مشخصاً ۷۰۰ میلیارد تومان صرفا برای جبران کسری درآمد بیمارستان های درگیر کرونا و پرداخت کارانه های معوق اختصاص یافته بود.


منبع:

1399/08/01
22:34:07
5.0 / 5
1523
تگهای خبر: پرداخت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
کارت خوب

کارت ویزیت خوب