نگرانی كاركنان تعاونی های سهام عدالت از احتمال انحلال تعاونی ها

نگرانی كاركنان تعاونی های سهام عدالت از احتمال انحلال تعاونی ها

كارت خوب: كاركنان تعاونی های سهام عدالت، با نگرانی نسبت به احتمال انحلال این تعاونی ها به دنبال آزادسازی سهام عدالت، امروز مقابل وزارت امور اقتصادی و دارایی تجمع كردند.به گزارش کارت خوب به نقل از مهر، بعد از آغاز پروسه آزادسازی سهام عدالت صحبت هایی در مورد احتمال انحلال تعاونی های سهام عدالت در شهرهای مختلف عنوان شد که در همین راستا امروز یکشنبه مورخ ۹۹/۲/۲۱ تعدادی از کارکنان شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی در اعتراض به احتمال انحلال تعاونی های شهرستانی سهام عدالت، در مقابل وزارت امور اقتصادی و دارایی تجمع کردند.
یکی از کارکنان شرکتهای تعاونی سهام عدالت شهرستانی به خبرنگار مهر اظهار داشت: انحلال تعاونی های سهام عدالت سبب بیکار شدن کارکنان این تعاونی ها پس از ۱۴ سال سابقه کار بیمه ای می شود. حال که این طرح عظیم سهام عدالت با زحمات پرسنل این تعاونی ها و دستور مقام معظم رهبری برای آزاد کردن سهام عدالت به ثمر نشسته است دولت باید برای آینده شغلی این افراد که اکثرشان معلول، زنان سرپرست خانوار، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی هستند چاره ای بیندیشد.
به گفته وی، حقوق و دستمزد و حق بیمه تامین اجتماعی مربوط به سنوات ۹۷ و ۹۸ و دوماهه اخیر این کارکنان توسط سازمان خصوصی سازی پرداخت نشده است.


1399/02/21
23:33:56
5.0 / 5
2601
تگهای خبر: اقتصاد , پرداخت , حقوق , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
کارت خوب

کارت ویزیت خوب