مهر خبر می دهد

وام ۲ میلیونی بعد از شناسایی ۴ میلیون خانوار مشمول واریز می شود

وام ۲ میلیونی بعد از شناسایی ۴ میلیون خانوار مشمول واریز می شود

كارت خوب: فرداشب وام یك میلیون تومانی دولت به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و بعد از شناسایی 4 میلیون خانوار مشمول دریافت وام 2 میلیونی، مابه التفاوت به حساب این افراد واریز خواهد شد.به گزارش كارت خوب به نقل از مهر، بعد از انتشار ویروس كرونا، دولت بمنظور پشتیبانی از مردم، تصمیم گرفت وام قرض الحسنه ای به میزان یك میلیون و برای اقشار ضعیف دو میلیون تومان، به حساب سرپرستان خانوار یارانه بگیر واریز نماید.
طبق توافقی كه بین وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، سازمان هدفمندسازی یارانه ها و بانك مركزی صورت گرفت، مقرر شد وزارت تعاون كد ملی را هم دریافت و غربالگری و لیست را به سازمان هدفمندی جهت تنظیم فرمت درخواستی به تفكیك بانكهای عامل واریز كننده یارانه، ارسال نماید و در مرحله بعدی سازمان هدفمندی نیز بعد از تنظیم، لیست متقاضیان را به بانك مركزی تحویل دهد.
آنطور كه مقرر شد كسانی كه تا روز یكشنبه، كد ملی خودرا به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال كرده باشند فردا پنجشنبه وام را دریافت خواهند كرد و مابقی افراد نیز كه تا یك شنبه ۷ اردیبهشت ماه فرصت ارسال كد ملی خودرا دارند، پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه وام را دریافت خواهند كرد.
حال باتوجه به تحویل لیست متقاضیان مطابق با فرمت درخواستی به تفكیك بانكهای عامل واریز كننده یارانه به بانك مركزی، فردا پنج شنبه وام یك میلیون تومانی به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
وام دو میلیونی كی پرداخت می شود؟
همچنین پی گیری های خبرنگار مهر از سازمان برنامه و بودجه كشور در مورد وام ۲ میلیون تومانی حاكی از آنست كه پس از آن كه وزارت تعاون، ۴ میلیون خانواری را كه جزو اقشار ضعیف محسوب می شوند، شناسایی و به سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام نماید، سازمان هدفمندی لیست خودرا به روزرسانی می كند و به بانك مركزی تحویل می دهد.
برای خانوارهای یك تا ۲ نفره مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و برای خانوارهای ۲ نفره به بالا مبلغ یك میلیون تومان واریز خواهد شد كه با احتساب وام یك میلیون تومانی فردا، این ۴ میلیون خانوار در مجموع یك میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت خواهند كرد.منبع:

1399/02/04
20:30:33
5.0 / 5
3275
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
کارت خوب

کارت ویزیت خوب