معاون اقتصادی رئیس جمهور:

اتاق بازرگانی تنها یك تشكیلات اقتصادی نیست

اتاق بازرگانی تنها یك تشكیلات اقتصادی نیست

به گزارش كارت خوب معاون اقتصادی رئیس جمهور اظهار داشت: اتاق بازرگانی تنها یك تشكیلات اقتصادی نیست، بلكه وظیفه هایی در خدمات اجتماعی به عهده دارد كه نكوداشت افراد بزرگ، یكی از آنها است.به گزارش كارت خوب به نقل از مهر، محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور در مراسم نكوداشت محسن خلیلی عراقی پیشكسوت بخش صنعت، با اشاره به اینكه اتاق بازرگانی تنها یك تشكیلات اقتصادی نیست، بلكه وظیفه هایی در خدمات اجتماعی به عهده دارد كه نكوداشت افراد بزرگ، یكی از آنها است، اظهار داشت: به این معنا كه اتاق بازرگانی نماد حضور اجتماعی فعالان اقتصادی بوده و توقع خدمات گسترده اجتماعی نیز از این نهاد بخش خصوصی وجود دارد.
وی اضافه كرد: سنت تجلیل از شخصیت ها ممكنست به چشم یك كار تشریفاتی دیده شود اما زمانی این كار بعنوان یك عملكرد پر اثر اجتماعی مورد عمل واقع می شود؛ به این معنا كه همچون وظایف ما آن است كه به نسل جوان، الگو ارائه نماییم. درواقع خیلی از افراد نیازمند آن هستند كه الگوی مشخصی داشته باشند تا تعریف موفقیت را از او یاد بگیرند.
به گفته معاون اقتصادی رئیس جمهور، هر نسلی به نسل بعدی باید الگو معرفی كرده ولی باید توجه داشت الگوی موفقیت آن است كه افزایش های مقید به كیفیت ها معرفی شود؛ به این معنا كه هم در تولید درآمد، موفقیت بود و هم تمامی ملاك های اخلاقی را رعایت كرد كه دادن چنین الگویی یك هنر است.
نهاوندیان افزود: باید افرادی را پیدا كرد كه بتوانند این روشنگری را برای نسل آینده داشته باشند كه در كنار درآمدزایی، اخلاق را هم رعایت كرده باشند بدین سبب این چهره ها را باید معرفی نمود تا برای نسل آینده یك الگو باشند.
این خبر تكمیل می شود...


منبع:

1398/09/26
14:12:56
5.0 / 5
4788
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
کارت خوب

کارت ویزیت خوب