یك مقام مسئول اعلام كرد؛

۱ ۲میلیون مودی مالیاتی در تهران، وصول ۵۸ درصدی مالیات تهرانی

۱ ۲میلیون مودی مالیاتی در تهران، وصول ۵۸ درصدی مالیات تهرانی

كارت خوب: رئیس امور مالیاتی استان تهران با اشاره به تحقق ۱۰۶ درصدی وصول مالیات ها در سال قبل از وصول ۵۸ درصدی مالیات كشور در تهران خبرداد.به گزارش كارت خوب به نقل از صدا و سیما، محمدرضانوری عصر امروز در جلسه شورای اداری استان با اشاره به اینكه خرداد و تیر زمان عرضه اظهارنامه های مالیاتی است اظهار داشت: در خرداد مالیات مشاغل و در تیر مالیات شركت ها و املاك اظهار می گردد و از ۴.۵ میلیون نفر جامعه مؤدیان مالیات كشور، حدود یك میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مؤدیان مشاغل استان تهران هستند.
وی اضافه كرد: جامعه حدود چهار میلیونی مؤدیان مالیاتی در كشور حدود دو هزار میلیارد تومان مالیات اظهار می كنند و یك میلیون و ۲۰۰ مؤدی استان تهران ۱۱۰۰ میلیارد تومان مالیات را ابراز می كنند.
به گفته نوری، در سال گذشته، ۱۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه مالیاتی كشور بوده است كه ۵۶ هزار میلیارد تومان در تهران وصول شد و تحقق ۱۰۶ درصدی داشتیم.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران اظهار داشت: طرح جامع مالیاتی یكی از طرح های مهم در نظام مالیاتی است كه از سال ۹۶ بومی سازی شده و در تغییر و اصلاح مكانیزم های اجرای مالیات می تواند هدایت گر باشد.

1397/04/27
14:02:08
5.0 / 5
5127
تگهای خبر: مالیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
کارت خوب

کارت ویزیت خوب