یك مقام مسئول در گمرك:

مدیریت۶۶مرز زمینی و دریایی به گمرك واگذار شد، رشد۱۵درصدی صادرات

مدیریت۶۶مرز زمینی و دریایی به گمرك واگذار شد، رشد۱۵درصدی صادرات

كارت خوب: مدیركل دفتر هماهنگی استان های گمرك ایران اظهار داشت: در جهت هماهنگی و انسجام بخشی بین دستگاه های مستقر در مرز، مدیریت مرز دریایی و زمینی به گمرك واگذار شد.به گزارش كارت خوب به نقل از گمرك جمهوری اسلامی ایران، امیر نظری در آیین تكریم و معارفه سرپرست ستاد نظارت گمركات استان بوشهر از تجهیز گمركات به امكانات و تجهیزات مدرن برای تسریع در روند فرایند گمركی اطلاع داد و بیان كرد: سامانه جامع گمركی در گمركات بوجود آمده كه این سامانه ضمن كشف تخلف های مختلف و تسریع در فعالیت ها، درآمد گمرك های كشور را به میزان چشمگیری افزایش داده است.
وی در ادامه به روند صادرات غیر نفتی كشورمان اشاره و با اشاره به اینكه صادرات غیر نفتی ایران در سال قبل در مجموع ۷ درصد افزایش داشت، اضافه كرد: در سالجاری مازاد تراز تجاری كشورمان به مثبت ۶۰۴ میلیون دلار رسیده و صادرات غیر نفتی ۱۵ درصد افزایش یافته است.
نظری با اشاره به واگذاری مدیریت مرزی به گمرك خاطرنشان كرد: با هدف هماهنگی و انسجام بخشی بیشتر بین دستگاه های مستقر در مرز، مدیریت ۴۳مرز دریایی كشور به گمرك واگذار شده است.
مدیركل دفتر هماهنگی استان های گمرك ایران اضافه كرد: دستگاه های مختلف مستقر در مرزها نیازمند هماهنگی و تعاملاتی است كه در این راستا مدیریت واحد این بخش ها به گمرك واگذار شده است.
وی با اشاره به اینكه مدیریت مرز زمینی به گمرك واگذار شده است تصریح كرد: در این زمینه مدیریت دستگاه های مختلف مستقر در مرز در ۲۳ مرز زمینی به گمرك واگذار شده است.
در این آیین ضمن تقدیر از فعالیت های بهروز قره بیگی سرپرست گمرك بوشهر، منصور بازیار بعنوان سرپرست جدید ستاد نظارت بر گمركات استان بوشهر معرفی گردید.


1397/02/21
18:52:16
5.0 / 5
4540
تگهای خبر: صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
کارت خوب

کارت ویزیت خوب