كاهش ۸۰ درصدی سود بزرگترین بانك آلمان

كاهش ۸۰ درصدی سود بزرگترین بانك آلمان

كارت خوب: سود خالص بزرگترین بانك آلمان در سه ماه نخست سال جاری میلادی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۸۰ درصد كاهش به ۱۲۰ میلیون یورو رسید.به گزارش كارت خوب به نقل از پژوهشكده پولی و بانكی، اسپوتنیك نوشت: دویچه بانك، بزرگترین بانك آلمان گزارش مالی سه ماه نخست سال جاری میلادی خویش را منتشر نمود و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۸۰ درصد از سود خالص خویش را از دست داده است.
در همین حال سود خالص دویچه بانك در سه ماه نخست سال جاری میلادی رقم ۱۲۰ میلیون یورو اعلام گردید كه این عدد برای سال سه ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی ۵۷۵ میلیون یورو ثبت شده است.
همچنین درآمد دویچه بانك در این بازه زمانی با ۵ درصد كاهش به ۷ میلیارد یورو رسید. این نخستین گزارش مالی دویچه بانك پس از بركناری «جان كریا» مدیر عامل سابق دویچه است. هم اكنون مدیر عامل دویچه بانك «كریستین سوئینگ» است. مدیر عامل جدید دویچه بانك اظهار داشت: گزارش مالی جدید نشان دهنده نیاز به اقدام سریع است. وی وعده داد كه از حالا، دویچه بانك بر روی افزایش درآمدها و كاهش هزینه های خود تمركز خواهد نمود.
دویچه بانك در حال برنامه ریزی برای فاصله گرفتن از تجارت های پُرخطر و هزینه بر و هم فعالیت های وام دهی است و به جای آن تمركز خویش را بر روی كار با مشتریان اروپایی بخش خصوصی و شركت ها می گذارد.
بر پایه این گزارش، انتظار می رود كه بعضی از شعبه های دویچه بانك كوچك تر و تغییراتی در بخش مدیران رده بالای این بانك آلمانی انجام گیرد. به عبارت دیگر به احتمال بسیار زیاد در آینده نزدیك سرپرست بخش سرمایه گذاری در حوزه بانكداری و رییس بخش عملیات ها و فناوری، دویچه را ترك كنند.

1397/02/10
15:07:23
5.0 / 5
5032
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
کارت خوب

کارت ویزیت خوب