رئیس كل دادگستری استان وعده داد:

پیگیری مطالبات قانونی جامعه ایثارگران استان سمنان

پیگیری مطالبات قانونی جامعه ایثارگران استان سمنان

به گزارش کارت خوب، سمنان رییس کل دادگستری استان اشاره کرد: دستگاه قضایی استان در اعمال تکالیف و پیگیری مطالبات قانونی جامعه ایثارگران مصمم است.


محمد جعفر عبدالهی در دیدار با مدیرکل دفتر مشاوران وزرا در امور ایثارگران که با حضور مدیران کل بنیاد شهید و تعزیرات حکومتی استان برگزار گردید، اظهار داشت: تصویب قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، زمینه تکالیف نهادهای مسئول در اجابت به درخواست ها و مطالبات جامعه ایثارگران را ضابطه مند کرد و مبنای ارزشمندی را برای تکریم این قشر ارزشی فراهم آورد.
وی افزود: در دستگاه قضایی استان سمنان نیز ارزش نهادن به جامعه ایثارگران و پیگیری مطالبات قانونی آنان به یک وظیفه تبدیل گشته است و رویکرد ایجاد شده به سمت و سوی رفع دغدغه های این طبقه پیش می رود.
رییس کل دادگستری استان سمنان اشاره کرد: تمام تلاش و همت ما در دادگستری استان این است که در چارچوپ وظایف سازمانی نیازهای ایثارگران در اقشار مختلف را به بهترین وجه ممکن تعقیب و مطالبه نماییم.
عبدالهی، با اشاره به انتظار دستگاه قضایی از جامعه ایثارگران و خانواده های ارزشی اظهار داشت: در روند رسیدگی قضایی، قانون برای همه یکسان است.
وی اشاره کرد: انتظار می رود که قشر ایثارگران و منتسبین به آنها، قدر انتساب خویش را بدانند و در کمال هوشیاری، منزلت و جایگاه خویش را در معرض لطمه های مختلف قرار ندهند تا با رفتارهای عدالت محور قضایی مواجهه نشوند.
وی اظهار داشت: دادگستری استان سمنان بدنبال ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت رسانی به این قشر است و خودرا منت دار خانواده شهداء و ایثارگران دانسته و حامی جدی و قانونی این قشر خدوم باقی خواهد ماند.
رییس کل دادگستری استان سمنان عنوان کرد: دستگاه های حاکمیتی استان موظف می باشند با عملکرد مطلوب، رضایت عمومی تمامی مراجعین خصوصاً جامعه مذهبی و ارزشی را جلب کنند. بطور قطع در صورت مشاهده رفتار مغرضانه یا ناآگاهانه با برخورد قهری دستگاه قضایی استان در عرصه ترک فعل ها روبرو خواهند شد.
عبدالهی همین طور با اشاره به حقانیت مردم مظلوم فلسطین و غزه اظهار داشت: در عصر حاضر، صحنه های واقعه کربلا و ظلم های بی شمار یزیدیان زمان به مردم مظلوم، زنان و کودکان غزه مشاهده می شود و امید است خداوند متعال هرچه سریعتر روزهای پیروزی و گشایش سرزمین های فلسطین و غزه را عنایت کند.
منبع:

1402/08/24
15:35:26
5.0 / 5
80
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان كارت خوب
کارت خوب

کارت ویزیت خوب