با قطع قانون اعتبارات مالیاتی ماهانه كودكان؛

36 میلیون خانوار آمریکایی به زیر خطر فقر می روند

36 میلیون خانوار آمریکایی به زیر خطر فقر می روند

کارت خوب: قانون اعتبارات مالیاتی ماهانه کودکان در آمریکا به سبب شیوع بیماری کرونا و کمبود درآمدها این کشور قطع شد و همین مورد سبب شد که 60 میلیون خانوار آمریکایی با بحران مالی شدیدی روبرو شوند.


به گزارش کارت خوب به نقل از راشاتودی بنظر می رسد خانوارها آمریکایی از شیوع بیماری کرونا و افزایش هزینه های زندگی هنوز رهایی پیدا نکرده اند بطوریکه مزایایی ماهانه ای که دولت این کشور به مردم می داد یک دفعه در ماه دسامبر قطع شد و خانوارها آمریکایی را با بحران های شدید مالی روبرو کرد.

در این هفته شاهد آن خواهیم بود که در ۶ ماه گذشته خانوارهای ساکن در سراسر ایالات ۵۲ گانه آمریکا اعتبار مالیاتی مربوط به کودکان را که همیشه توسط دولت فدرال داده می شد، دریافت نخواهند کرد.

در ابتدای اجرای این قانون والدین با درآمد پایین و متوسط حداکثر ۳ هزار دلار برای هر کودک ۶ تا ۱۷ ساله و ۳۶۰۰ دلار برای هر کودک زیر شش سال دریافت می کردند بطوریکه افرادی که بیش از ۷۵۰۰۰ دلار درآمد داشتند و زوج های متأهل با درآمد بیش از ۱۵۰۰۰۰ دلار در این طرح مزایایی دریافت نمی کردند.

اعتبارات مالیاتی ماهانه کودکان به ارزش ۳۰۰ دلار برای هر کودک در ماه، بعد از آن که کنگره نتوانست آنها را با طرح هزینه های اجتماعی رییس جمهور جو بایدن، معروف به قانون بازسازی بهتر، تمدید کند، لغو و سپس در مجلس سنا این کشور بطور کامل متوقف گردید.

با این وجود بر طبق گزارشات موثق حدود ۳۶ میلیون خانوار یا حدود ۶۰ میلیون کودک حالا دیگر از مزایایی این طرح بهره ای نمی برند بنا بر این برآوردها حاکی از آنست که ۱۰ میلیون کودک آمریکایی زیر خط فقر زندگی می کنند.

بروس لزلی، یکی از مقامات در رابطه با اداره معیشت کودکان در آمریکا می گوید: این طرح برای خانوارها و کودکان فاجعه بار است و وضعیت بدی را در خانواده های با درامد پایین ایجاد خواهدنمود چون عمده این خانوارها به این پول چشم دوخته بودند.


منبع:

1400/10/27
23:50:22
5.0 / 5
295
تگهای خبر: مالیات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
کارت خوب

کارت ویزیت خوب