بازشناسی چالش های رشد اقتصادی در ایران

بازشناسی چالش های رشد اقتصادی در ایران

کارت خوب: همایش ملی بازشناسی چالش های رشد اقتصادی در ایران؛ تبیین موانع تولید و بهسازی راهبردها و سیاست ها بهمن ماه امسال انجام می شود.به گزارش کارت خوب به نقل از مهر، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی همایش ملی بازشناسی چالش های رشد اقتصادی در ایران؛ تبیین موانع تولید و بهسازی راهبردها و سیاست ها را برگزار می نماید.
این پژوهشگاه از پژوهشگران در زمینه های مختلف علم اقتصاد و سایر رشته های علوم انسانی و اجتماعی دعوت کرده است تا مقاله های علمی خودرا به این همایش ارسال نمایند.
۵ محور این همایش شامل: «مسائل نظری و بنیادی، مسائل بخشی و فرابخشی اقتصاد، مسائل سیاستی اقتصاد کلان، مسائل اجتماعی و محیط زیستی و مسائل سیاسی و نهادی» تعیین شده که زیربخش هایی همچون: «راهبردهای تامین مالی رشد اقتصادی، سرمایه گذاری، منابع انسانی، کشاورزی، نقش بخش خدمات و صنعت، اقتصاد بین الملل، بودجه ریزی، مالیات، ریسک های اقتصادی، فرهنگ و رسانه و…» برای این همایش در نظر گرفته شده است.
همایش بازشناسی چالش های رشد اقتصادی ایران ۱۱ و ۱۲ بهمن امسال برگزار می شود؛ فرصت ارائه چکیده مقالات تا ۱۵ شهریور امسال و اصل (متن کامل) مقالات پذیرفته شده تا ۱۵ آذر ماه اعلام شده است.


1400/03/31
10:28:35
5.0 / 5
348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
کارت خوب

کارت ویزیت خوب