گازپروم تولید نفت در لیبی را ازسر گرفت

گازپروم تولید نفت در لیبی را ازسر گرفت

شرکت اکتشاف و تولید بین المللی گازپروم تولید نفت در لیبی از راه سرمایه گذاری مشترک با شرکت آلمانی وینترسهل از سر گرفته است.


به گزارش کارت خوب به نقل از خبرگزاری تاس، سرگئی تومانوف، مدیرعامل اکتشاف و تولید بین المللی گازپروم اعلام نمود که این شرکت تولید نفت در لیبی را از راه توافقنامه سرمایه گذاری مشترک با شرکت وینترسهل از سر گرفته است.
وی اضافه کرد: انتظار می ‎رود تولید این پروژه از رقم کنونی ۴۳ هزار بشکه در روز به روزانه ۶۲ هزار بشکه در سال ۲۰۲۱ برسد. تولید نفت لیبی در پاییز سال ۲۰۲۰ و بعد از ۹ ماه تعلیق به علت محاصره نفتی این کشور با موفقیت از سر گرفته شد.
تومانوف افزود: بنادر، پایانه های صادراتی و تأسیسات تولید به تدریج فعالیت خویش را از سر گرفتند. در همان زمان، ما مرحله مهمی از کارها را در لیبی با سرمایه گذاری مشترک خود با وینترسهل و وینترسهل آکتینگسلشفت تکمیل کردیم و مجری طرح توسعه میدان های حوزه سیرت در بلوک های ۹۱ و ۱۰۷ را به سرمایه گذاری مشترک شرکت تازه تأسیس سریر اویل و شرکت ملی نفت لیبی (NOC) منتقل کردیم.
وی اظهار نمود: می خواهیم اقدام های بسیاری در زمینه افزایش کارآیی و احیای زیرساخت های تولید انجام دهیم تا برنامه هایی برای افزایش تولید نفت در لیبی اجرا شود.


منبع:

1400/03/07
15:38:47
5.0 / 5
328
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
کارت خوب

کارت ویزیت خوب