در نامه ای به نمایندگان مجلس

قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی خواهان رد اعتبارنامه تاجگردون شد

قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی خواهان رد اعتبارنامه تاجگردون شد

به گزارش كارت خوب قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی طی نامه ای خطاب به نمایندگان مجلس، رسیدگی و رد اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون و كاظم دلخوش را آزمونی در مقابل مجلس یازدهم خواند.


به گزارش کارت خوب به نقل از مهر، قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی طی نامه ای خطاب به نمایندگان مجلس، رسیدگی و رد اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون و کاظم دلخوش را آزمونی در مقابل مجلس یازدهم خواند. در این نامه از نمایندگان خواسته شده است که بدون ترس از تهدیدات شبکه های فساد گانگستری با اتکا به دعای خیر مردم قاطعانه با اعتبارنامه مفسدین برخورد شود. متن این نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
نمایندگان انقلابی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم احتراماً استحضار دارید این دوره از مجلس شورای اسلامی در افکار عمومی تحت عنوان «مجلس انقلابی» شناخته می شود که باعث گردیده است بر نظرگاهی خاص در نزد عموم بنشیند و انتظارات ویژه ای از آن برود. شما هم در هنگامه انتخابات اسفند ۹۸ با مردم عهد بستید که مرهمی بر دردهای آنها بخصوص فساد و مشکلات اقتصاد خواهید بود. حالا با افتتاح مجلس یازدهم گاه آن رسیده است که با شجاعت و صلابت وعده های خویش را عملی کرده و آنطور که رهبر انقلاب در پیام خود آورده اند، نشان دهید انتخاب مردم در اسفند ماه انتخابی صحیح بوده است. در این راه اولین آزمون پیش روی شما، بررسی و رد اعتبارنامه مفسدان و نالایقانی است که به هر طریق کنون نامشان از صندوق رأی درآمده و در کنار شما به ناشایستگی بر کرسی های مقدس مجلس تکیه زده اند چون که این کرسی های مقدس جایگاه مردان بزرگی همچون شهیدان مدرس و دیالمه است و نباید با ننگ این چنین افرادی که ایران را ملک طلق شبکه های گانگستری خود می دانند آلوده شوند. قطع یقین ایران خوارانی چون غلامرضا تاجگردون، منتخب حوزه انتخابیه گچساران و باشت، که با اعمال نفوذ شبکه ای در دستگاه های دولتی و شرکت های تابعه بسترساز فساد در دستگاه ها و بی اعتمادسازی مردم است، جایی در مجلس جامعه اسلامی ندارند. کسی که خود و نزدیکانش در بیشتر از ۵۰ شرکت پتروشیمی، اقتصادی و بازرگانی عضو است چگونه می تواند درد مردم مستضعف و پابرهنه را درک کند و خالصانه برای آنها تصمیم بگیرد؟ امثال کاظم دلخوش، نماینده منتخب حوزه انتخابیه صومعه سرا، که حتی نیاموخته است چگونه با مردمی که در مکتب امام (ره) ولی نعمت نظام هستند صحبت کند و با زبان تهدید و تفاخر لب به سخن می گشاید، به چه طریق می خواهد با آن پرونده قطور فساد مالی، زمین خواری و رانت خواری برای محرومین تصمیم گیری کند؟ انتظار آن است حال که مجلس یازدهم مدعای برافراختن شفافیت و مبارزه با فساد را دارد، در رسیدگی به اعتبارنامه افراد یاد شده بدون هیچ ترس و ارعابی از تهدیدات شبکه های نفوذ و فساد و با اتکا به دعای خیر مردم، قاطعانه ورود کرده و مانع هرگونه سهل انگاری در رسیدگی به اعتبارنامه افرادی از قبیل نامبردگان شود. حالا چشم ملت انقلابی ایران به شما نمایندگان مجلس است تا با اقدامات قاطع و متحدانه خود ضمن مقابله با فساد دست رانت خواران و مفسدین شبکه ای را از بیت المال مسلمین کوتاه نمائید. احتیاج به یادآوری است که حضرت امام خمینی (ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خود دینی بزرگ بر گردن شما نمایندگان مجلس گذاشته است که تخطی از آن باعث خسران و بی برکتی در اداره امور کشور خواهد بود. ایشان در وصیت نامه خود آورده اند: «از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خویش را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد.»

1399/03/13
13:35:22
5.0 / 5
2329
تگهای خبر: اقتصاد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
کارت خوب

کارت ویزیت خوب