هشدار سفیر سابق آمریكا در اوكراین؛

تحریم های آمریكا خط لوله نورداستریم۲ را متوقف می كند

تحریم های آمریكا خط لوله نورداستریم۲ را متوقف می كند

به گزارش كارت خوب سفیر سابق آمریكا در اوكراین اخطار داد تحریم های اخیر آمریكا كه شركت های اروپایی شركت كننده در پروژه نورد استریم ۲ را هدف قرار داده، آخرین اقدام آمریكا بر ضد این پروژه نیست.به گزارش كارت خوب به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیك، جان هربست، مدیر مركز اوراسیای انجمن آتلانتیك، كه قبلاً بعنوان سفیر آمریكا در اوكراین خدمت كرده است، اخطار داد كه تحریم های اخیر آمریكا كه شركت های اروپایی شركت كننده در پروژه نورد استریم ۲ را هدف قرار داده، آخرین اقدام آمریكا بر ضد این پروژه نیست.
خبرگزاری روسی لنتا با اشاره به رسانه های اوكراینی گزارش داده است كه سفیر سابق آمریكا مدعی می شود این تحریم ها می تواند سال های سال پروژه خط لوله صادرات گاز روسیه به اروپا را متوقف نماید، اما موانع دیگری هم می تواند بر سر راه این پروژه ظاهر شود.
این دیپلمات سابق قبلاً پیشبینی كرده بود كه پروژه نورد استریم ۲ به مدت ۲ سال متوقف خواهد شد كه این زمان برای آمریكا و سایر تأمین كنندگان برای ورود به بازار گاز اروپا كافی خواهد بود.
تحریم های جدید آمریكا ضد این پروژه سبب شد تا شركت سوئیسی آلسیز، كه در لوله گذاری دریایی نورداستریم ۲ فعال بود، از پروژه بیرون برود.

1398/11/09
20:31:40
5.0 / 5
4374
تگهای خبر: بازار , تحریم , شركت , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
کارت خوب

کارت ویزیت خوب