تاریخچه كولر گازی بوش

تاریخچه كولر گازی بوش

پس از استقبال بینظیر از سیستم ها یتهویه مطبوع بوش در سراسر اورپا و جهان ، كمپانی بوش تصمیم گرفت در زمینه سیستم های تهویه مطبوع فعالیت خود را گسترده تر نماید.


تاریخچه مدل های کولر گازی بوش را در این مطلب به شما به صورت کامل معرفی و توضیح خواهیم داد. کمپانی بوش از سال ۲۰۰۷ شروع به تولید سیستم های تهویه مطبوع نمود که در ابتدا با اسپلیت یا کولر گازی ۲ تکه این فرایند را آغاز نمود.

در همان ابتدا شرکت بوش مدل های فراوانی را از جمله مدل B1ZMIx725، B1ZMIx922  و غیره را تولید و به بازار عرضه نمود. پس از استقبال بی نظیر از سیستم ها یتهویه مطبوع بوش در سراسر اورپا و جهان ، کمپانی بوش تصمیم بر این گرفت که در زمینه سیستم های تهویه مطبوع فعالیت خود را گسترده تر و محصولات بهتری را تولید نماید.

در سال ۲۰۱۲ شرکت بوش یکی از اولین مدل های کم مصرف کولر گازی بوش را تحت عنوان مدل ۶۰۲ تولید طراحی و تولید نمود. در این مدل تقریبا ۴۰% در مصرف انرژی صرفه جویی و قدرت سرمایش به مقدار زیادی افزایش داده شده بود. اولین تغییر اساسی در این کولر گازی استفاده از مبرد گاز R410a به جای R22 بود که سرمایش بسیار بیشتری را تولید می کند و همین مساله هم باعث افزایش قدرت و سرمایش دستگاه و هم باعث کاهش مصرف انرژی شد، زیرا محیط سریعتر خنک می شد.

این مدل از کولر گازی بوش تا سال ۲۰۱۶ تولید گردید که تغییرات زیادی در آن نیز ایجاد شد. یکی از بزرگترین عیب های مدل ۶۰۲ کولر گازی بوش عدم تثبیت دما در محیط بود. به زبان ساده زمانی که شما بر روی مدل ۶۰۲ مثلا دمای ۲۵ درجه را تنظیم می کردید، با رسیدن دمای محیط به دمای مطلوب ۲۵ درجه کولر گازی به صورت کامل خاموش می شد و با گرم شدن مجدد محیط دستگاه کولر گازی دوباره شروع به کار می کرد و محیط را خنک می کرد که این پروسه باعث ایجاد تغییر دمای بسیار در محیط می شد.

1398/11/07
12:56:52
5.0 / 5
4647
تگهای خبر: رپورتاژ , تولید , شركت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
کارت خوب

کارت ویزیت خوب