نوبخت مطرح كرد؛

پرداخت تسهیلات بلاعوض ۸۳۰۰ میلیاردی به مناطق سیل زده

پرداخت تسهیلات بلاعوض ۸۳۰۰ میلیاردی به مناطق سیل زده

كارت خوب: معاون رئیس جمهور با اشاره به اینكه در سال قبل براثر حوادث طبیعی همانند سیل 36 هزار میلیارد تومان خسارت وارد شد، اظهار داشت: هشت هزار و 300 میلیارد تومان به صورت بلا عوض پرداخت شده است.


به گزارش كارت خوب به نقل از سازمان برنامه و بودجه، محمدباقر نوبخت گفت: نظام در ۲۹ بخش و ۱۵ حوزه فرابخشی تحت چارچوب قانون برنامه ششم در حال انجام برنامه های خود است كه این اقدامات در توسعه زیرساخت های كشور خصوصاً راه ها، راه آهن و راه اندازی سد بیشتر از سایر حوزه ها قابل لمس است.
معاون رئیس جمهور با تاكید بر اینكه راه اندازی مسكن و اشتغال یك اقدام ویژه برای محرومین است، اضافه كرد: غیر از نظام، مسئولین دولتی در سطح ملی و نمایندگان نیز خودرا برای انجام اقدامات لازم در امتداد رفاه حال افراد كم بضاعت مسئول می دانند.
نوبخت با اشاره به اینكه در سال قبل بیشتر از ۳۶ هزار میلیارد تومان براثر حوادث طبیعی همانند سیل به كشور خسارت وارد شد، اضافه كرد: در همین راستا و برای جبران خسارت های وارده بیشتر از ۸ هزار میلیارد كمك بلاعوض و ۸۳۰۰ میلیارد تومان بصورت تسهیلات بلاعوض پرداخت شده است.
وی در ادامه از مسئولان استان گیلان خواست تا مجموع خسارت های سیل اخیر به ستاد بحران اعلام كنند، تاكید كرد: تا جایی كه در توان دولت باشد این وجوه همانند سال قبل بلافاصله پرداخت می شود.


منبع:

1398/08/17
17:25:16
5.0 / 5
4630
تگهای خبر: اشتغال , پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
کارت خوب

کارت ویزیت خوب