رئیس كل سازمان امور مالیاتی:

خوش حساب های مالیاتی 8 هزار میلیارد تومان بخشودگی گرفتند

خوش حساب های مالیاتی 8 هزار میلیارد تومان بخشودگی گرفتند

به گزارش كارت خوب رئیس كل سازمان مالیاتی اظهار داشت: حدود 200 هزار مودی بالغ بر 4 هزار و 500 میلیارد تومان مالیات خودرا پرداخت كردند و از حدود 8 هزار میلیارد تومان بخشودگی برخوردار شدند.به گزارش كارت خوب به نقل از صدا و سیما، امیدعلی پارسا با اشاره به اینكه سازمان امور مالیاتی، مرداد امسال با همگرایی و اجماع هر سه قوه، بخشنامه مهمی را برای پشتیبانی از تولید، مقابله با فرار مالیاتی و فساد اداری صادر كرد، گفت: بر طبق این بخشنامه، همه جرائم مالیاتی قابل بخشش مودیان با پرداخت اصل بدهی مالیاتی تا اختتام مهر، بخشیده می شود.
رئیس كل سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: توقع و انتظار ما این بود با اطلاع رسانی كه انجام دادیم، استقبال بیشتری شود.
وی افزود: حدود ۲۰۰ هزار مودی بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان مالیات خودرا پرداخت كردند و از حدود ۸ هزار میلیارد تومان بخشودگی برخوردار شدند.
پارسا اضافه كرد: طبق گزارش ها، با عنایت به اینكه خیلی از مودیان، پرداخت بدهی مالیاتی خودرا به روزهای آخر مهلت تعیین شده موكول كردند، احیانا فردا و پس فردا ترافیك سنگینی خواهیم داشت.
وی از مودیان خواست در مهلت باقیمانده، پرداخت بدهی های مالیاتی خودرا به پس از ظهر موكول نكنند و آنرا اوایل صبح، انجام دهند.
مهلت بخشودگی جرائم مالیاتی به هیچ وجه تمدید نمی شود
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاكید بر اینكه اجرای بخشنامه بخشودگی جرایم مالیاتی فرصت استثنایی و بی نظیر برای مودیان بدهكار است، اضافه كرد: كاركنان سازمان امور مالیاتی، فردا تا ساعت ۱۸ و پس فردا تا ساعت ۲۰ در خدمت مردم هستند.
وی اظهار داشت: همه مودیان با مراجعه به این سازمان با حداقل تشریفات اداری و بدون بررسی های زمان بر و به آسان ترین شكل ممكن با پرداخت اصل بدهی خود از بخشودگی جرایم مالیاتی برخوردار می شوند و سازمان امور مالیاتی این افراد را خوش حساب تلقی می كند.
رئیس كل سازمان امور مالیاتی كشور اضافه كرد: با عنایت به اینكه این بخشنامه، مرداد ابلاغ گردید بدین سبب به هیچ وجه به فكر تمدید این مهلت نیستیم و امیدواریم مودیان بموقع بازگشت كنند تا نیازی به تمدید نباشد.


منبع:

1398/07/29
23:46:19
5.0 / 5
4204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
کارت خوب

کارت ویزیت خوب