معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

واردات دام مشمول ارز مبادله ای شد

واردات دام مشمول ارز مبادله ای شد

كارت خوب: زاهدان - معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: واردات دام با عنایت به نیاز بازار و اهمیتی كه در بحث اشتغال دارد جزو ۴۱ قلم كالای اساسی مشمول ارز مبادله ای قرار گرفت.به گزارش كارت خوب به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، محمدهادی مرعشی در كارگروه ساماندهی دام سیستان و بلوچستان كه در استانداری برگزار شد، گفت: واردات دام با عنایت به نیاز بازار و اهمیتی كه در بحث اشتغال دارد جزو ۴۱ قلم كالای اساسی مشمول ارز مبادله ای قرار گرفت.
معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان اضافه كرد: با عنایت به ۳۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری كه دربحث زیرساخت های حوزه دام صورت گرفته است این مهم اشتغال گسترده ای را به خود اختصاص خواهد داد.
وی افزود: ممنوعیت خروج دام زنده از سیستان و بلوچستان موجب فعال شدن واحدهای صنعتی و بسته بندی گوشت دام در استان میگردد.
این مقام مسئول بیان داشت: باید نظارت كافی و جدی توسط مبادی ذیربط صورت گیرد تا گوشت سالم و گرم با قیمت مناسب با عنایت به قدرت خرید مردم در اختیار مصرف كننده قرار گیرد.
وی استفاده از امتیاز ارز مبادله ای برای واردات دام زنده از راه مبادی رسمی سیستان و بلوچستان و برنامه ریزی برای احداث اشتغال پایدار در صنایع وابسته به صنعت دام و دامپروری در استان را از اهداف دیگر این كارگروه بیان كرد.

1397/09/07
18:46:10
5.0 / 5
5046
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
کارت خوب

کارت ویزیت خوب