دیدار وزیر انرژی روسیه با وزیر خزانه داری آمریكا درباره بازار نفت

دیدار وزیر انرژی روسیه با وزیر خزانه داری آمریكا درباره بازار نفت

كارت خوب: وزیر انرژی روسیه، الكساندر نواك اظهار داشت كه با وزیر خزانه داری آمریكا، استیون منوچین دیدار كرده است تا در مورد مسائل مربوط به انرژی و تحریم های آمریكا ضد روسیه گفتگو كند.به گزارش كارت خوب به نقل از مهر به نقل از رویترز، سه شنبه شب، وزیر انرژی روسیه، الكساندر نواك اظهار داشت كه با وزیر خزانه داری آمریكا، استیون منوچین دیدار كرده است تا در مورد مسائل مربوط به انرژی و تحریم های آمریكا ضد روسیه گفتگو كند.
روسیه یكی از بزرگترین تولیدكنندگان نفت و گاز جهان است و ایالات متحده از تولیدكنندگان انرژی جهان خواسته است برای جلوگیری از افزایش قیمت ها، تولید نفت خویش را بالا برند.
نواك در كنفرانس خبری در واشنگتن اظهار داشت: ما دیدار كردیم. ما در مورد مسائل انرژی و سایر مسائل گفتگو كردیم. ما در مورد سوالاتی كه در مورد تحریم ها مطرح بود هم مختصرا بحث كردیم. ما نمی توانیم به سادگی از كنار این مسائل دشوار عبور نماییم و ازاین رو در طول گفتگوی خود هم به آنها اشاره كردیم.
نواك همینطور اظهار داشت كه با وزیر انرژی آمریكا، ریك پری هم در مورد همكاری در زمینه انرژی دیدار و گفتگو كرده است.
این دیدارها درحالی انجام شد كه وزیران و مدیران اجرایی انرژی جهان برای كنفرانس سه سالانه گاز جهانی، در واشنگتن گرد هم جمع شده اند. این اجلاس بزرگترین اجلاس صنعت گاز است.

1397/04/07
13:45:35
5.0 / 5
4541
تگهای خبر: بازار , تحریم , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
کارت خوب

کارت ویزیت خوب