رئیس كل گمرك:

نخستین ایكس ری كامیونی تولید داخل بزودی به بهره برداری می رسد

نخستین ایكس ری كامیونی تولید داخل بزودی به بهره برداری می رسد

كارت خوب: رئیس كل گمرك ایران، از آماده شدن نخستین ایكس ری كامیونی تولید داخل اطلاع داد و اظهار داشت: این ایكس كامیونی كه به سفارش گمرك ایران تولید شده است بزودی به بهره برداری می رسد.به گزارش كارت خوب به نقل از گمرك ایران، فرود عسگری اظهار داشت: نخستین ایكس ری كامیونی تولید داخل مقرر است در گمرك اینچه برون استان گلستان و در نقطه صفر مرزی با كشور تركمنستان به بهره برداری برسد و دو دستگاه ایكس ری كامیونی دیگر هم در حال آماده سازی و نصب است كه هر دو محصول ایرانی مقرر است در گمرك مرز بازرگان به بهره برداری برسد.
وی در ادامه اظهار داشت: هم اكنون گمركات حساس و مهم كشور به تجهیزات كنترلی ایكس ری كامیونی مجهز شده اند و روند تجهیز گمركات كشور به تجهیزات كنترلی پیشرفته طبق برنامه در حال انجام می باشد.
عسگری در ادامه اضافه كرد: دو دستگاه ایكس ری كامیونی پیشرفته و پرسرعت هم در گمركات سرخس و دوغارون آماده بهره برداری است و این هفته افتتاح می گردد.
رئیس كل گمرك ایران با اشاره به راه اندازی بخش مانیتورینگ ایكس ری های گمركات سراسر كشور در تهران با تلاش دفتر توسعه و تجهیز گمرك تاكید كرد: برپایه برنامه ریزی های انجام شده در آینده به صورت سیستمی اطلاعات مربوط به ایكس ری ها آنالیز خواهد شد.
عسگری با اشاره به موفقیت های گمرك در مبارزه با قاچاق كالا و مواد مخدر و كسب رتبه اول دنیا در بین سایر گمركات جهان اظهار داشت: دبیركل سازمان جهانی گمرك در سفر به ایران و بازدید از سامانه جامع گمركی و مشاهده پیشرفت ها و كشفیات گمرك كشورمان به موفقیت های گمرك ایران اشاره و اعلام نمود كه گمرك ایران در سال های اخیر كار بسیار بزرگی انجام داده است.

1397/02/16
12:27:58
5.0 / 5
4572
تگهای خبر: تجهیزات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
کارت خوب

کارت ویزیت خوب