با رشد پایدار اقتصاد چین؛

سهام آسیایی اندكی تقویت شد

سهام آسیایی اندكی تقویت شد

كارت خوب: با انتشار آمار رشد اقتصادی چین در ربع اول سال ۲۰۱۸ كه رشدی سریع تر از حد انتظار داشته است، سهام آسیایی اندكی رشد كرد.به گزارش كارت خوب به نقل از مهر به نقل از رویترز، با انتشار آمار رشد اقتصادی چین در ربع اول سال ۲۰۱۸ كه رشدی سریع تر از حد انتظار داشته است، سهام آسیایی در معاملات امروز اندكی رشد كرد.
درحالی كه تقاضا برای اوراق خزانه داری آمریكا- كه سرمایه ای امن به حساب می آید- با بهبود ریسك پذیری سرمایه گذاران (بدنبال افت تنش های سوریه) كاهش یافته است، دلار در معاملات امروز تغییر چندانی نداشت.
داده های رسمی در روز سه شنبه نشان داد كه اقتصاد چین در ربع اول ۶.۸ رصد رشد داشته است كه نسبت به ربع قبلی تغییری نكرده است.
اما داده هایی جداگانه نشان داد كه تولیدات صنعتی چین در ماه مارچ كمتر از حد پیش بینی شده بوده است و رشد سرمایه گذاری در دارایی های ثابت هم كندتر شده است.
گسترده ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه در خارج از ژاپن ام اس سی آی، ۰.۰۵ درصد بالا رفت.
سهام استرالیایی ۰.۵ درصد رشد كرد، كوسپی كره جنوبی ۰.۱ درصد افت كرد و هانگ سنگ در هنگ كنگ ۰.۱۵ درصد به ارزش خود افزود.
شاخص شانگهای ۰.۱۵ درصد رشد كرد و نیكی ژاپن بدون تغییر باقی ماند.
درحالی كه حمله های موشكی روز یكشنبه به سوریه، بزرگترین مداخله كشورهای غربی در امور این كشور بود، با گمانه زنی سرمایه گذارارن در مورد این كه این حمله های منجر به درگیری طولانی تری نخواهد شد، ریسك پذیری در بازار بالا رفت.
دوشنبه شب، داو ۰.۸۷ درصد بالا رفت و اس اندپی۵۰۰ هم ۰.۸ درصد رشد كرد. با خوش بینی سرمایه گذاران در مورد فصل درآمدها و كاهش نگرانی ها در مورد سوریه، بخش تكنولوژی و سلامتی بالاترین رشد را به دست آوردند.
یورو در نرخ ۱.۲۳۷۷ دلار ثابت بود و دلار هم در نرخ ۱۰۷.۰۶۰ ین بدون تغییر باقی ماند.1397/01/28
15:25:42
5.0 / 5
5029
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
کارت خوب

کارت ویزیت خوب