معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خبر داد

ایجاد مجموعه های خدماتی و رفاهی در نقاط پرتردد و توریست پذیر لرستان

ایجاد مجموعه های خدماتی و رفاهی در نقاط پرتردد و توریست پذیر لرستان

کارت خوب: لرستان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از ایجاد مجموعه های خدماتی و رفاهی در مناطق پرتردد و گردشگرپذیر استان آگاهی داد.


حجت اله عباسیان امروز، ۲۷ آبان ماه در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: در نشست کمیته سامان دهی سرویسهای بهداشتی استان که با حضور مدیران شهرستانی این اداره کل برگزار شد در مورد ایجاد مجموعه های خدمات رفاهی و سرویسهای بهداشتی در مناطق گردشگرپذیر تصمیم گیری شد.
وی خاطرنشان کرد: همچون زیرساخت های مهم و مورد نیاز گردشگران، مجموعه های رفاهی و بهداشتی است که در آینده نزدیک برخی از آنها شامل نمازخانه، اغذیه فروشی، سوپرمارکت و سرویس بهداشتی بوسیله ی یک شرکت خصوصی و با همکاری دستگاههای اجرایی و شهرداری ها در نقاط پر تردد و گردشگرپذیر راه اندازی خواهد شد.
معاون میراث فرهنگی لرستان تصریح کرد: بر مبنای دستور مقام عالی وزارت، سامان دهی سرویسهای بهداشتی از اولویت برنامه های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان است که در این خصوص تجهیز، نظافت، سامان دهی و نصب تابلوهای سرویسهای بهداشتی در مناطق گردشگرپذیر و محورهای مواصلاتی بین شهری استان در دستور کار قرار دارد.
عباسیان افزود: لرستان ظرفیتهای بسیار خوبی در حوزه گردشگری دارد که ایجاد تاسیسات و زیرساخت های این حوزه برای توسعه و رشد این صنعت ضروریست.
منبع:

1402/08/28
00:05:39
5.0 / 5
84
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , شركت , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان كارت خوب
کارت خوب

کارت ویزیت خوب