رییس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی تاكید كرد

اهمیت سهم دانشکده ها در پیشرفت و ارتقای آموزش و تحقیقات

اهمیت سهم دانشکده ها در پیشرفت و ارتقای آموزش و تحقیقات

به گزارش کارت خوب، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در دیدار صمیمانه پایان سال با روسای دانشکده ها با اشاره به سهم مهم دانشکده ها در پیشرفت و ارتقای آموزش و تحقیقات، اظهار داشت: سهم عمده ای از افتخارات دانشگاه مرهون کوشش های همکاران در دانشکده هاست.


به گزارش کارت خوب به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در دیدار پایان سال با روسای دانشکده ها ضمن تقدیر از کوشش های آنها طی یک سال اخیر، سهم دانشکده ها در پیشرفت و ارتقای آموزش و تحقیقات را مهم دانست و اظهار داشت: در سایه همت روسای دانشکده ها دستاوردهای سترگی در زمینه های مختلف دانشگاهی به دست آمد و بی گمان یکی از ستون های اصلی در زمینه علمی، دانشکده ها هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به مسائل بودجه ای و اعتباری که سال قبل در دانشکده ها وجود داشت، عنوان کرد: صبوری و شکیبایی روسای دانشکده ها جای تقدیر دارد و سهم عمده ای از افتخارات دانشگاه مرهون کوشش های همکاران در دانشکده هاست.
وی افزود: گزارش های مستند حاکی از شتاب بهادار علمی و ارتقای رتبه های داخلی و بین المللی است. امیدوار هستم این رشد شتابان، ادامه داشته باشد و نقش دانشکده ها بیش از پیش مورد تاکید قرار گیرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ادامه به تلاش تعدادی از روسا و همکاران در تدوین برنامه راهبردی برای سال جدید اشاره نمود و اضافه کرد: پیشنهاد می کنم تمامی همکاران دانشکده ها در قالب برنامه عملیاتی، نقشه راهبردی خودرا تدوین کنند.
وی انجام مستمر خودارزیابی در سطح دانشگاه را موثر در نتیجه آزمون های ملی و سنجه های تطبیقی وزارت بهداشت دانست و اظهار داشت: برنامه های نوآورانه در تناسب با استعدادها، ظرفیت ها و تنوع دپارتمان هر دانشکده باید تعریف و برای رسیدن به اهداف دانشگاه و ارتقاء و اعتلای دانشکده ها تلاش شود.
دکتر زالی دانشکده ها را بال دانشگاه دانست و اظهار داشت: ستاد دانشگاه تمام قد پشتیبان دانشکده ها خواهد بود. امیدواریم سال آینده سالی باشد که با ممارست همکاران پرتلاش، گسترش برنامه های دانش بنیان و نوآورانه و توسعه روابط بین المللی، حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم و ثروت آفرینی محقق شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، این دیدار با حضور دکتر محمد مهدی صدوقی معاون آموزشی، دکتر بابک شریف کاشانی معاون امور بین الملل، دکتر افشین زرقی معاون تحقیقات و فناوری، دکتر ناصر خرمی مدیر حراست، دکتر حسن پیری مشاور اجرائی و مدیر حوزه ریاست و دکتر علی حائری مشاور رئیس دانشگاه انجام شد.
منبع:

1401/12/22
12:32:41
5.0 / 5
238
تگهای خبر: آموزش , ثروت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان كارت خوب
کارت خوب

کارت ویزیت خوب